www.hotel-ubytovani.com
Hotel Znojmo Bax - K hotelu přísluší parkovištěHotel Znojmo Bax - disponuje restauracíHotel Znojmo Bax -  je k dispozici připojení na internetHotel Znojmo Bax -  je k dispozici letní terasaHotel Znojmo Bax - disponuje kavárnouHotel Znojmo Bax - přijímá creditní karty Eurocard/MastercardHotel Znojmo Bax - přijímá kreditní karty VISAHotel Znojmo Bax - přijímá kreditní karty American ExpressHotel Znojmo Bax - přijímá kreditní karty JCBHotel Znojmo Bax - přijímá kreditní karty Diners Club InternationalHotel Znojmo Bax - Televize umožňuje příjem satelitních programůHotel Znojmo Bax - Pokoje jsou vybaveny televizoremHotel Znojmo Bax - Pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouHotel Znojmo Bax - Pokoje jsou vybaveny vlastní toaletouHotel Znojmo Bax - na pokojích je telefon
 

Hotel Bax
Oblekovice 68, Znojmo 67181
Česká Republika
Hotel-Znojmo-Bax@cz-hotel.eu

Aktuální počasí
Denní tepl.: 7 °C
Noční tepl.: -3 °C
Vítr: 6 m/s
Hotel Bax ubytování Znojmo Aktuální počasí mlha
Doporučte tyto stránky:
 

Hotel Bax - ubytování Znojmo | Vítejte

 
Hotel Znojmo Bax Hotel Bax, ačkoliv se nachází blízko dopravní tepny Praha-Vídeň, může nabídnou pohodlí a klidné prostředí. Hotel Bax leží v Jižní části královského města Znojma. Z hotelu Bax hosté získají snadný přístup k zajímavým turistickým cílům, cyklostezkám, nebo česko-rakouskému hraničnímu přechodu.

Ubytování:
Hotel Bax ve Znojmě nabízí 12 dvoulůžkových pokojů a 1 apartmán a celkově disponuje ubytovací kapacitou 28 lůžek. Všechny pokoje jsou standardně vybaveny vlastním sociálním zařízením, barevnou televizí se satelitem a wi-fi přístupem na internet pro každého hosta. V ceně lůžka je zahrnuta také snídaně, která je řipravena formou studeného bufetu a to vždy od 7 do 9 hodin.

Ubytování v Hotelu Bax ve městě Znojmo je vhodné pro obchodní cesty, neboť pro firemní klientelu je k dispozici zasedací místnost.

Gastronomie:
Originální restaurace s galerií v hotelu Bax ve Znojmě je ideálním místem, kde hosté ochutnají nejen tradiční česká jídla, ale vyberou si i velkého množství specialit zahraniční kuchyně od šťavnatých steaků, výborných salátů až po deserty.

Služby:
V hotelu Bax ve Znojmě ochotný personál zajistí posezení přímo ve vinném sklípku, taneční večery, večírky (jejichž součástí jsou rauty), ochutnávky vín, vepřové a zvěřinové hody, svatební hostiny, narozeninové a promoční oslavy, různá školení, zapůjčení kol, loděk, čtyřkolek a vyjížďky na koních.

Okolí:
Město Znojmo nabízí nespočet příležitostí k obdivování kulturních památek – navštivte historické centrum tohoto královského města. Za návštěvu samozřejmě stojí i ostatní turistické cíle tohoto kraje: blízké sklepy, zámky a národní park Podyjí s úžasnými vyhlídkovými scenériemi.

Aktivity:
Hosté hotelu Bax ve Znojmě mohou poznávat okolí, nakupovat nebo si vybrat jednu z lehčích cyklostezek. Příznivci aktivního odpočinku si jistě přijdou na své díky rozmanitým obtížnostem cyklostezek; blízká vranovská a novomlýnská přehrada zaručují pestrý výběr adrenalinových sportů.